آموزش کسب و کار اینترنتی

آموزش کسب و کار اینترنتی

جدیدترین مطالب

اثر تبلیغات در رشد کسب و کار

مهمترین ابزارارتباطی در رشد کسب و کار :
آموزش کسب و کار اینترنتی

یکی از ابزارهای مهم ارتباطی در کسب و کار تبلیغات است. موفقیت یا عدم موفقیت بسیاری از سازمانها و شرکتها نیز در گرو فعالیتهای تبلیغاتی ست. تبلیغ راهی برای رساندن پیام به مخاطب  اما سوالی که مطرح ست : چگونه تبلیغ کنیم تا به نتیجه مورد نظر برسیم ؟ برای اینکه تبلیغات ما در کسب وکار موفق باشد باید بر اساس یک برنامه یا planپیش رفت. این به ما کمک می کند که سریعتر و ارزانتر به هدف خود برسیم . برای طراحسی برنامه تبلیغاتی برای کسب و کار باید ابتدا موقعیت فعلی خود را مورد ارزشیابی قرار داده و از وضعیت و موقعیت بازار و سایر رقبا نیز با خبر شویم. هدف تبلیغاتی کسب و کار ما معین باشد. و   هدف اصلی خود را از تبلیغات بشناسیم. بودجه در نظر گرفته شده برای امر تبلیغات باید مشخص بوده به خاطر اینکه بودجه تمام فعالیتهای تبلیغاتی را تحت تاثیر خود قرار می دهد استراتژی تبلیغات که شامل محتوی و پیام تبلیغ می باشد نیز باید در این مرحله تدوین شود. تدوین محتوی و پیام تبلیغاتی وظیفه متخصصان تبلیغات است. اما مدیر تبلیغات و مدیر بازاریابی باید توانایی داشته باشند تا فرآیند آن را درک کرده و اطمینان حاصل کنند که کار به بهترین شکل انجام شده است.

در نهایت برنامه ریزی برای اجراء تبلیغات و ساخت تبلیغ صورت می گیرد انتخاب رسانه مناسب برای اجرای تبلیغات برای کسب وکار ما نیز در این مرحله باید مد نظر باشد. رسانه های مختلف به دلیل تاثیرات متفاوتی که بر مخاطبین می گذارند واکنشهای متفاوتی نیز در بر دارند سرانجام نسبت به سنجش میزان تاثیر گذاری واثر بخشی تبلیغات اقدام می گردد که مهمترین نشانه اثر بخشی تبلیغات افزایش فروش و تغییر رفتار در مورد کسب وکار ماست تبلیغات اینترنتی امروزه مورد توجه بسیاری از صاحبان کالا و خدمات است گستره اینترنت و نوع اثر گذاری آن باعث شده که بعضی از شرکت ها تلاشهای سنتی تبلیغاتی را فراموش کنند و صرفاً با تبلیغات مدرن و اینترنتی فعالیتهای حرفه ای خود را به دیگران معرفی کنند. مزیت تبلیغات اینترنتی در این است که کوتاه و گزیده توصیه های کاربردی را مورد توجه قرار داده تا با کاهش هزینه ها اثر بخشی مورد نظر حاصل شود .تبلیغات موفق مستلزم پرداخت هزینه به منظور بهره برداری از امکانات و رسانه مناسب برای نشرآن است. تبلیغات از طریق رسانه های مختلفی قابل انجام است که از آن جمله می توان به روز نامه ها ، مجله ها، رادیو ، تلویزیون و…. اشاره کرد. انتخاب نوع رسانه بستگی به مخاطبین کسب وکار مورد نظر ما دارد.

یک محصول زمانی در بازار پر فروش می شود که از کیفیت خوب، تبلیغات خوب و بازاریابی قوی برخوردار باشد و صاحبان کالا و خدمات نیز زمانی می توانند شاهد رونق حرفه وکسب و کار خود باشند که برای بالابردن توانایی هایی خود بکوشند و در باره توانایی های خود تبلیغ کنند صاحبان کسب وکار ها باید مطمئن

 

باشند که کس دیگری در جایی دیگر، مشغول یافتن راهی بهتر ، موثرتر، سریع تر و حتی کم هزینه تر برای انجام کاری است که آنها در حال حاضر آن را انجام می دهید پس اگر در امر کسب وکار خود نتوانستیم از مهارتها و تکنولوژیهای جدید تبلیغاتی در معرفی کسب وکار خود استفاده کنیم رقبای ما این کار را انجام خواهند داد و ما از قافله عقب می مانیم فراموشی واندک شمردن تاثیرات رسانه ها در امور تجاری در نهایت باعث ضعف و نابودی کسب وکار می شود. تبلیغات یکی از ابزارهای اساسی ارتباط واحد تجاری و کسب وکار با دنیای پر تغییر و دگرگون می باشد. بر اساس تئوری یادگیری پیام تبلیغاتی هنگامی اقناع کننده است که توسط گیرنده آموخته و پذیرفته شود.تبلیغ باید در معرض دید قرار گیرد ، درک شود، آموخته شود به یاد بماند و به عمل در آید. در خیلی از موارد محصولات رقیب هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند ولی آگهی های تبلیغاتی باعث آفرینش تفاوت واختلاف می شوند پیام تبلیغاتی برای رونق کسب وکار وافزایش فروش زمانی اقناع کننده است که توجه گیرنده پیام را جلب کند و دلایل پیام باید فهم و درک شود گیرنده پیام باید استد لالهای پیام را قبول کند و آنها را به عنوان حقیقت بپذیرد نویسندگان آگهی ها که اصلی ترین خالقان آنها هستند می دانند که اگهی خوب باید چگونه باشد اگهی خوب در برگیرنده آیده ای هوشمندانه است اگهی خوب با مهارتی کامل نوشته و با تخیلی زیر کانه ساخته می شود مشتری و سایر مخاطبین باید با بررسی و یا در معرض قرار گرفتن تولیدات و تبلیغات مرتبط با آنها، احساس جدید بودن و متفاوت بودن را در محصولات بیایند .

                                              آموزش کسب و کار اینترنتی
طبقه بندی: آموزش کسب و کار اینترنتی،  موفقیت در کسب و کار،  کسب و کار،  کسب و کار اینترنتی، 
برچسب ها: آموزش کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی، کسب و کار،  
دنبالک ها: آموزش کسب و کار اینترنتی،  

تاریخ : جمعه 24 اردیبهشت 1395 | 09:56 ب.ظ | نویسنده : baran behfar | نظرات