تبلیغات
 آموزش کسب و کار اینترنتی

آموزش کسب و کار اینترنتی

جدیدترین مطالب

مزایای كسب و كارهای اینترنتی

توصیف مزایای كسب و كار اینترنتی یک وب سایت این امکان را فراهم می‌سازد تا نیازهای مصرف‌کننده پیگیری شود ، بنابراین صاحبکسب و کارمی‌تواند بر طبق آن تولیدات خود را عرضه کند. سطوح مختلف اینترنت امکانی برای کسب و کارهای کوچک می باشد. . .
کسب و کارهای کوچک در اینترنت به سرعت به زمینه عملکردهای چندملیتی بزرگ دست می‌یابند و این بعنوان امتیازی برای آنها محسوب می‌شود. در اینترنت یک کسب و کار کوچک می‌تواند با شرکتهای بزرگ اعتباری رقابت کند. اما آیا همه کسب و کارها از مزایای آن لاین برخوردار می‌شوند؟ در حقیقت بهترین فروش محصولات بصورت آن لاین طیف جغرافیای گسترده ای دارد. آنها آیتم های مربوط به کامپیوتر هستند که البته در اینترنت با هزینه کمتری خریداری می‌شوند ، مواردی که بخصوص در مکانهای دیگر به سختی قرار می‌گیرند.
کسب و کار اینترنتی هزینه های عملکردی را کاهش می‌دهد زیرا نیازی به تجهیزات ، یا به قول معروف آجر و ملاط و کارمند نیست، تنها یک وب سایت و شاید یک انبار مرکزی ، گاراژ یا چیزی شبیه آن مورد نیاز است. هزینه های وب سایت 
کسب و کار اینترنتی بسیار متفاوت است ، اما حدود ۲۰$ تا ۱۰۰۰$ می‌باشد. به دلیل آنکه معاملات تجاری از نظر الکترونیکی حرف اول را می‌زنند ،‌ نیاز به تعداد زیادی کارمند فروش نیست. فروش از طریق اینترنت خطرات ناشی از دزد و آسیب فیزیکی را به حداقل می‌رساند.
کسب و کار اینترنتی درهمه جا در دسترس است ، یعنی در هر زمان که کاربر وارد اینترنت شود. مصرف‌کنندگان سراسر جهان بصورت آن لاین خریداری می‌کنند. بعنوان مثال زمانی که ساعت در فرانسه ۱ صبح است ، مشتری می‌تواند خرید کند. یک کسب و کار آن لاین هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز فعال است. صندوق حساب روز و شب باز است حتی در زمانیکه تاجر یا صاحب کسب و کار در خواب باشد.
● کسب و کار اینترنتی ارائه خدمات به مشتری را تقویت می‌کند.
یک وب سایت این امکان را فراهم می‌سازد تا نیازهای مصرف‌کننده پیگیری شود ، بنابراین صاحب کسب و کار می‌تواند بر طبق آن تولیدات خود را عرضه کند. یک وب سایت ربطور اتوماتیک سفارشات را پیگیری می‌کند ، برای تشخیص آنکه چه اقلامی از نظر فروش بهتر هستند و چه چیز مورد نیاز است و بیشتر سفارش داده می‌شود می‌توان به وب سایت مراجعه کرد.
از طریق 
کسب و کار اینترنتی می‌توانید همه چیز را در خصوص کسب و کار به محض ورود به بازار و مغازه بیاموزید. وب سایت این امکان را برای تاجران فراهم می‌سازد تا در مورد شرکت خود به مشتریان توضیح دهند و معیارهای خود را بیان کنند. بعنوان مثال شرکتی که به فروش ظروف آشپزخانه می‌پردازد می‌تواند در کنار آن دستورات آشپزی رایگان ارائه دهد ، یا شرکتی که در حیطه نرم افزار فعالیت دارد می‌تواند کاربردهای آزمایشی رایگانی عرضه کند.
با مطالعه تاریخچه یک شرکت ، مشتری احساس می‌کند که با صاحب آن شرکت در ارتباط است. اختصاصی کردن یک شرکت حس وفاداری را در مصرف‌کننده ایجاد می‌کند. وب سایت در حقیقت فروش آسان است زیرا از طریق آن تاجران می‌توانند به راحتی تولیدات خود را به مصرف‌کننده عرضه کنند.

 عدم محدویت جغرافیایی؛ اینترنت حوزه فعالیت كاسبی شما را به ۱۹۰ كشور دنیا گسترش می دهد بدون اینكه هزینه اضافه ای را بر كسب و كارتان تحمیل كند. در روشهای سنتی شما برای ارائه خدمات به مشتریان باید در هر محله ای یا حداقل شهری یك محل كار داشته باشید.
•    عدم محدویت زمانی ؛ اینترنت همیشه باز است بنابراین كسب و كارتان ۲۴ ساعت در روز ۷روز در فته و ۳۶۵ روز در سال می تواند فعال باشد. در روشهای سنتی شما در زمان های محدود (ساعات اداری و ایام غیر تعطیل) می تواند خدمات و كالای خود را بفروشید. اگر به طور بین الملی بخواهید فعالیت بكنید تفاوت ساعت و ایام تعطیل را هم باید در نظر بگیرید.
•    كم هزینه؛ را ه اندازی و نگهداری یك كسب و كار اینترنتی بسیار كه هزینه تر از كاسبی های متداول است. در روشهای سنتی شما هزینه محل، لوازم داری، انبار، تجهزیات، پرسنل و غیره را دارید درحالیكه با مجازی و خودكار شدن فعالیت ها این هزینه ها بسیار كاهش می یابد. هزینه های تبلیغات و بازاریابی نیز كاهش می یابد. 
•    سریع تر؛  در بسیاری از موارد كه فعالیت ها بطور خود كار انجام می شود شما می توانید خدمات و كالای خود را سریع تر به دست مشتری برسانید و همچنین اطلاع رسانی با سرعت خیلی بیشتری امكان پذیر می گردد.
•    كاهش قیمت محصول: كسب و كارهای اینترنتی با خودكار سازی فعالیت ها و نیز به دلیل حذف واسطه ها می توانند قیمت محصولات خود را كاهش دهند.
•    سفارشی سازی: اكثر كسب و كارهای اینترنتی امكان ارائه محصولاتی كاملا سفارشی و بر اساس  سلیقه تك تك مشتریان را فراهم می كنند.
طبقه بندی: آموزش کسب و کار اینترنتی،  کسب و کار،  کسب و کار اینترنتی، 
برچسب ها: آموزش کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی،  
دنبالک ها: آموزش کسب و کار اینترنتی|بازاریابی|تجارت الکترونیک،  

تاریخ : پنجشنبه 2 اردیبهشت 1395 | 01:10 ق.ظ | نویسنده : baran behfar | نظرات